The Pirate: Plague of the Dead

Aksiyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Yok
  • Version 1.8
  • Dil Türkçe
  • Firma Home Net Games
The Pirate: Plague of the Dead oyunu, şimdiye kadar Jolly Roger'ı kaldırmak için en sert korsan kaptanı olmanın nasıl bir şey olduğunu görmenize izin veren bir sanal bir oyundur.

The Pirate: Plague of the Dead oyunu, şimdiye kadar Jolly Roger'ı kaldırmak için en sert korsan kaptanı olmanın nasıl bir şey olduğunu görmenize izin veren bir sanal bir oyundur.

Efsanevi korsan kaptanı John Rackham'ın rolünü varsayın ve uçan çeteyi ölülerden yükseltmek için gizemli voodoo sihir kullanabilirsiniz. Birlikte, bu tarihsel korsan grubunun üyeleri, korkunç İnquisitor'a karşı gelmeye çalışacaksınız. Yeniden dirilen kaptanların her biri, gemi istatistiklerinizi iyileştiren, daha fazla altın temin eden, savaşta avantaj sağlayan veya güçlü Kraken'ı çağırmanıza izin veren benzersiz becerilere sahip olacaklar. Mürettabatınızı bu tarz güçler ile büyütün. Ekranlar yüklemeden açık bir dünyaya, dinamik bir gece ve gündüz döngüsüne ve hava durumu sistemine sahip olan bu özellik, her bir mobil oyuncuyu unutulmaz bir deneyim sunuyor. Oyunumuz ölüler yücesi, The Pirate serisinin yeni bir versiyonu olarak çıkmıştır. 

Korsanlık Altın Çağı'ndaki benzersiz gemilerin ve tarihi kaptanın kilidini açmanızı sağlayan heyecan verici kampanyayı tamamlayın ve denizlerin hakimi siz olun. Düşmanlardan, hazine adalarından, kaçakçı karakollardan, kasaba ve daha pek çok şeyden oluşan, hem grafiklerle, hem de belirsiz suların, yükleme ekranı olmadan, keşfedilmesine izin veren tam açık dünyayı dolaşın. Ele geçirmek, ticaret yapmak ve inşa etmek. Oyunun temel üçlüsüdür. Oyun altın kazanma ve gemilerinizi yükseltme imkanı veren bir ekonomi sistemi sunuyor.

The Pirate: Plague of the Dead indir
DİĞER SÜRÜMLER